Aktualizácia stránky skončila. Zverejnené informácie sú aktuálne k dátumu 10.7.2017
  Enviromagazin 4/2016
ZVF Enviroportál Enviromagazín Program obnovy dediny Európsky dohovor o krajine EIF Správa o stave ŽP Green Mountain Ekologická stopa  GPP  EnviroOtázniky  Enviroza Zelený Svet  GeoMinimum SlovakAid INSPIRE SnapSEE  Voda je život Operačný program Životné prostredie  Projekty SAŽP spolufinancované EÚ/ERDF, KF Life    WE MAPS  Environmentálny fond Nový zákon

ŠIŠKA 2006 – Veľtrh environmentálnych výučbových programov

V krásnom počasí na začiatku babieho leta, presnejšie 21. – 23. septembra 2006 v Ekocentre Drieňok SAŽP Teplý Vrch, sa uskutočnil už v poradí IX. ročník Veľtrhu environmentálnych výučbových programov s tradičným pomenovaním ŠIŠKA.
Šiška už každoročne ponúka zaujímavé nápady, inšpiráciu a skúsenosti pedagógov a koordinátorov environmentálnej výchovy z praxe. Pre približne 70 účastníkov si tento rok pripravila prednášky lektorov so zahraničnou účasťou, prezentácie projektov, ukážky ľudových remesiel a  výroby šperkov z papiera. Počas exkurzie po Náučnom chodníku Drieňok, pracovníci Štátnych lesov, OZ Revúca, predviedli aktivity lesnej pedagogiky. Po 3 kilometrovej chôdzi všetkých pohostili voňavým guľášom a chrumkavým pecňom chleba.
Veríme, že jeho vôňu a tvorivosť chvíľ strávených počas Veľtrhu vám sprostredkujú a priblížia aj tieto fotky.

<<< späť

Vytvorené dňa: 03.03.2015 
Facebook